Prodej her a herních konzolí Playstation, Xbox, Nintendo atd... - vše skladem, dodání do 2 dnů.

Bezdrátová sluchátka TWS i18 s dokovací stanicí - Cena: 799 Kč

Bezdrátová sluchátka AirPods TWS i18 s dokovací stanicí(nabíjecím boxem). 

Není bezdrát jako bezdrát – přesvědčte se o tom sami s těmito bezdrátovými sluchátky i18s TWS.

Unikátní design
Proč je design sluchátek unikátní? Jedná se totiž o zcela bezdrátová sluchátka, tzn. že máte k dispozici pouze dvě pecky, které zandáte do uší a je to! Nemusíte se tak zaobírat tím, kam s nepraktickým kabelem, který akorát překáží a zamotává se.

Podpora Bluetooth
Sluchátka jsou navržena pro maximální možnou svobodu poslechu, díky technologii Bluetooth je totiž snadno spojíte s řadou zařízení, a to bez nutnosti použití kabelu.

Podpora hands-free
Sluchátka jsou vybavena mikrofonem a funkcí přijetí či ukončení hovoru, takže je můžete využít například pro telefonování, při kterém budete mít volné ruce a můžete se tak v klidu věnovat dalším činnostem bez jakéhokoliv omezení.

Elegantní, minimalistická a kompletně bezdrátová sluchátka s dlouhou výdrží a věrným podáním hudby díky technologii TWS Mini (True Wireless Stereo). Bezpečně „sedí“ v uších, nikde netlačí. Nepřítomnost jakýchkoliv kabelů oceníte jak při sportovních aktivitách, tak i během poslechu hudby na dlouhých cestách. Jsou vybavena mikrofonem, takže je lze použít i při vyřizování hovorů.

Součástí je dobíjecí ochranné pouzdro se světelnou indikací nabití sluchátek a nabíjecí USB kabel.

SPECIFIKACE

https://aplikace.prodejher.eu/katalog_images/H0002098-4383.jpg H0002098 PRO415010002098

Copyright © 2020 ProdejHer.eu. Všechna práva vyhrazena.