Prodej her a herních konzolí Playstation, Xbox, Nintendo atd... - vše skladem, dodání do 2 dnů.

Figurka - Marvel - Deadpool 18CM(nová) - Cena: 999 Kč

Materiál : PVC
18cm výška
​​​​​​​
Moc se o minulosti Wadea Wilsona, známého jako “Deadpool – Merc with a mouth" (ukecaný žoldák), neví. Matka umřela na rakovinu, otec – bývalý voják – byl zabit svým přítelem alkoholikem a Wade, poté, co ho v pubertě vyrazili ze zvláštních jednotek USA, tak se přidal k Projektu X, ve kterém byl i Wolverine.

Původ


Stal se z něj žoldák specializovaný na vraždy na objednávku, zabíjel ale jen ty, kteří si to podle něj zasloužili. O jeho žoldnéřských aktivitách není uvedeno moc informací, během jeho akcí v Tangeru v Maroku se zamiloval do ženy jménem Francine. Poté, co se s ní rozešel, odjel do Asie a v Japonsku byl najat šéfem kriminálníků, který si říkal Boss, aby pronikl do skupiny bojovníků sumo, které vlastnil Bossův konkurent Oyakata. Wilson strávil tři roky jako Oyakatův služebník, poté se zamiloval do jeho dcery Sazae. Když Boss nařídil Oyakatovu vraždu, tak Wilson úplně poprvé odmítl úkol a vrátil se do USA.

V Americe se zamiloval do pubertální prostitutky Vanessy Carlysle, s kterou snil o lepším životě. Později ho najaly organizace ze Středního Východu, aby zabil agentku britské vlády Altheu, známou jako Slepá Al, ale naneštěstí mu Al utekla, když povraždil její spolupracovníky. Lidé, kteří si Wilsona najali, se mu chtěli za jeho selhání pomstít a pokusili se zabít Vanessu, tu ale zachránila Zoe Cullodenová, zaměstnankyně mezidimenzionální firmy „Landau, Luckman, Lake & LeQuare“. Cullodenová celou dobu měla Wilsona v hledáčku pro případ, že by byl potencionální hrozbou pro svět.

Wilson později dostal rakovinu a rozešel se s Vanessou, jelikož nechtěl, aby měla vztah s umírajícím mužem.
 

Zbraň X


Wilson odjel do Kanady, kde dostal nabídku od kanadského „Oddělení K“ – speciální kanadské vojenské divize, která navíc aplikovala do Wolverinovi kostry adamantium - aby se přidal k programu „Zbraň X“ výměnou za vyléčení rakoviny.

Aplikovali mu Wolverinův léčivý faktor a dostal se do týmu s téměř neporazitelným Sluggem, kyborgy Kanem a Slaybackem. Vanessa se také později k týmu přidala poté, co se projevili její měňavé mutantské schopnosti a říkala si „Copycat“ – „napodobitel“. Deadpool během jedné mise zabil Slaybacka, za to byl vyřazen ze „Zbraně X“ a poslán do „Hospice“ – vládního zařízení, kde nadlidští pracovníci a experimentální subjekty byli léčeni. (Pozn. „hospice“ znamená v angličtině „nemocnice pro nevyléčitelné pacienty“).

Aniž by to ale kanadská vláda věděla, vedoucí Hospice Dr. Killebrew a jeho sadistický asistent Ajax (který se později stal supersilným padouchem) pořádali tajně testy smrti (anglicky se tomu říkalo „deadpool“ – v češtině by se pro Killerbrewovy testy asi přesný překlad nenašel), ve kterých se pacienti sázeli, jak dlouho který subjekt bude žít.

Killerbrew Wilsona mučil všelijakými možnostmi, aby uspokojil své sadistické choutky. Wilson se spřátelil s kosmickým převtělením Smrti (do které se jen tak mimochodem zamiloval jeden z největších padouchů Marvelu – Šílený titán Thanos), a díky tomu své utrpení vydržel. Ajax po Wilsonových provokacích udělal jinému pacientovi Wormovi lobotomii, Wilson pak utekl a na příkaz Smrti Worma zabil, aby ho zbavil utrpení.

Killerbrew měl ale pravidlo – každý pacient, který zabije jiného bude popraven. Wilsonovi vyrvali srdce z těla a nechali ho zemřít, ale jeho touha po pomstě byla tak silná, že jeho léčivý faktor se tak moc urychlil, že se mu vytvořilo v hrudi nové srdce – přesto jeho jizvy nezmizely. Wilson postřelil Ajaxe, nechal ho zemřít a s jménem Deadpool odjel pryč s ostatními pacienty.
 

Žoldnéř


Deadpool pracoval pro několik zločinců jako mafiáni Hammerhead nebo Kingpin, také se párkrát utkal s Wolverinem, jelikož byl také součástí „Zbraně X“. Časem se vrátil do Kanady a nakrátko se přidal ke kanadskému supertýmu „Letka Alfa“, později ale odešel, protože mu neseděla práce vládního poskoka.

Poté se z něj stal notoricky známý „Ukecaný žoldák“ – pořád má v jednom kuse samé kecy, směšný, ale zároveň dost dobrý smysl pro humor, na všechno má nějaký trapně vtipný komentář. Párkrát se spojil i s ostatními známými žoldáky nebo padouchy a utkal se i s hrdiny – pracoval pro Kingpina nebo Normana Osborna, jeho spolupracovníky byli třeba Bullseye nebo Silver Sable a často se dostával do boje s Wolverinem.
 

Schopnosti a dovednosti

 

Nesmrtelný Deadpool

Díky aplikovanému léčivému faktoru se dokáže uzdravit z několika zranění daleko rychleji než normální člověk, navíc je tento faktor částečně ovládaný Deadpoolovou vůlí. Během několika chvil se uzdraví z řezných, bodných a střelných ran, a také mu dorostou ztracené orgány nebo končetiny, nezastaví ho ani střelné rány nebo údery čepelí do mozku. Odolá většině jedům a drogám, přesto ho ale některé drogy, např. sedativa nebo uspávadla, pokud jich dostane VELKOU dávku, zastaví. Je imunní vůči většině infekcím a nemocem, nestárne, také na něj neplatí telepatie, jelikož jeho mozkové buňky se neustále regenerují (což ale také způsobuje častou demenci a proto je takový cvok a kecal, jelikož jich má většinou přebytek).

Má velkou, i když nepřirozenou, fyzickou sílu rovnou olympijským atletům, dokáže zvednout maximálně 360 kilo, jeho tělo také vytváří mnohem méně jedu způsobující únavu, takže má nadlidskou výdrž ve všech fyzických aktivitách trvající několik dní, než by se vůbec rozdýchal. Je daleko mrštnější a má mnohem rychlejší reflexy než ten nejzdatnější atlet a také je nadlidsky rychlý, přesto se ale více spoléhá na své teleportační zařízení.

Je to mistr bojových umění, je roven Wolverineovi a Taskmasterovi, je jeden z nejnebezpečnějších bojovníků, jelikož je také navíc šílený, tak dokáže být při boji dost nepředvídatelný. Také zná nespočet technik a metod špionáže, infiltrace, vraždění, střelby, umění úniku. Také je mistr v boji s čepelí – např. s nožem a nosí vždycky s sebou dva meče na zádech a je zkušený s několika střelnými zbraněmi.

Co se týče slabin, tak kvůli jeho mentalitě je snadné ho vyprovokovat, a jelikož je to otrava, téměř nikdo s ním nespolupracuje.

https://aplikace.prodejher.eu/katalog_images/H0003463-5238.jpg H0003463 PRO415010003463
Online eshop

Nabízíme komplexní sortiment hernich konzoli (Sony Playstation, Microsoft Xbox, nintendo a dalsich), příslušenstvi a her pro herni konzole Ssony Playstation 4, Playstation 3, Playstation 2, Xbox One, Xbox 360 a classic za výhodné ceny.

Nakupujte online s nejvýhodnějšími nabídkami a slevami

Nabízáme hry pro hení konzole jak nové tak i bazarové za bezkonlureční ceny

Věrnostní program

Nabízíme věrnostní program pro stálé zákazníky.

EET

"ProdejHer.eu" Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2020 ProdejHer.eu. Všechna práva vyhrazena.