Kontakt

Newsletter

Nevyplňujte toto pole:

Facebook


Arslan The Warriors of Legends (bazar-jen disk, PS4)

 
 

Akční adventura na Playstation 4 - Bazarová hra bez obalu a manuálu, pouze originální herní disk

Dostupnost Vyprodáno
Cena 359 Kč
Kód produktu 1885
Značka TECMO
Kategorie Hry pro Playstation 4
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Bazarová hra bez obalu a manuálu, pouze originální herní disk

Arslan: The Warriors of Legend je taktický akční titul, který je založen na epické novele, manga a anime The Heroic Legend of Arslan. Originální napsané jako novela na konci osmdesátých let devatenáctého století, The Heroic Legend of Arslan byla nesčíslněkrát adaptována jako manga a anime, poslední jednou v roce 2013 slavným ilustrátorem Hiromu Arakawa (tvůrce Fullmetal Alchemist).

Vyprávěl příběh mladého korunního princ a země Pars, Arslan, při tom jak je vyhnán ze svého království, když je jeho otec, král, podveden a poražen, a jeho doména pokořena.

Arslan a pár jeho společníků musí znovu složit armádu a bojovat proti ohromnépřevaze pro zisk jeho trůnu a osvobození jeho království. Založeno podle slavné novely,"The Heroic Legend of Arslan", se tato taktická akční epika drží blízko ducha anime a manga verzí, které ilustroval Hiromu Arakawa, tvůrce Fullmetal Alchemist.

Hra je vytvořena tak, aby se shodovala s prostředím, ve kterém byla uložena novela"The Heroic Legend of Arslan", toto akční RPG umožňuje hráčům vyhladit velké počty nepřátel ovládnutím speciálních"Rush" jednotek (jízdní, střelecké, nebo pro boj na blízko) a udělením devastujících zranění.

Kromě ovládání vojenských jednotek hra také představuje nové bojové tahy pro individuální postavy, jako například"Chain Strike"

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář