Kontakt

Newsletter

Nevyplňujte toto pole:

Facebook


Dead by Daylight Special Edition (bazar, PS4)

 
 

Akční hra na Playstation 4 - Bazarová hra v obalu

Dostupnost Vyprodáno
Cena 499 Kč
Kód produktu 3567
Značka 505 GAMES
Kategorie Hry pro Playstation 4
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 
Smrt neznamená únik!

Dead by Daylight je multiplayerová (4vs1) hororová hra, ve které jeden hráč převezme roli brutálního vraha a ostatní čtyři hráči hrají jako přeživší, který se snaží vyhnout se chycení, mučení a smrti.

Přeživší hrají ve třetí osobě a mají výhodu lepšího situačního povědomí. Vrah hraje v první osobě a je více zaměřen na svou kořist. Cílem přeživších v každém utkání je uniknout z bojiště aniž by je vrah chytil-něco, co zní jednodušší, než to opravdu je. Zejména když se prostředí změní vždy, když hrajete.

 


Prožijte spolu ... nebo ne -Přeživší mohou buď spolupracovat s ostatními, nebo myslet jen na sebe. Vaše šance na přežití se bude lišit v závislosti na tom, zda pracujete společně jako tým, nebo zda jdete samostatně. Budete schopni překonat vraha a uniknout z jeho bojiště?

 


Kde jsem? -Každá úroveň je náhodně vytvořena, takže nikdy nevíte, co můžete očekávat. Tím že se objevíte vždy na jiném místě si nikdy nebudete připadat v bezpečí.

 


Hostina pro zabijáků -Dead by Daylight čerpá ze všech koutů hororového světa. Jak vrah můžete hrát jako cokoliv od silného slasher až po hrůzostrašné paranormální entity. Seznamte se se svými bojišti a ovládněte jedinečnou sílu každého vraha, abyste mohli lovit, chytat a obětovat svou kořist.

 


Hlubší a hlouběji -Každý vrah a přeživší má svůj vlastní systém vylepšování postavy a množství prostředků na odemknutí, které mohou být přizpůsobeny tak, aby vyhovovaly vaší osobní strategii. Zkušenosti, dovednosti a pochopení prostředí jsou klíčem k tomu, aby bylo možné lovit nebo překonat vraha

 


Skuteční lidé, skutečný strach -Náhodně úrovně a skutečné lidské reakce roba z každého setkání ve hře nečekaný scénář. Nikdy nebudete schopni říct, jak se to dopadne. Prostředí a vynikající hudba se spojují do nezapomenutelného hororového zážitku.

 


Speciální edice obsahuje navíc:

  • 2 mapy
  • 2 vrahů
  • 2 přeživších
  • Oblečení pro vraha
  • Oblečení pro přeživších

 

 

Dead by Daylight: Launch Trailer


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář