Kontakt

Newsletter

Nevyplňujte toto pole:

Facebook


Akce - inFAMOUS First Light (bazar-jen disk, PS4)

 
 

Akční hra na Playstation 4 - Bazarová hra bez obalu a manuálu, pouze originální herní disk

Dostupnost Vyprodáno
Cena 199 Kč
Kód produktu 1382
Značka Sony
Kategorie Hry pro Playstation 4
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Bazarová hra bez obalu a manuálu, pouze originální herní disk

Vcítíte se do ženy jménem Abigail "Fetch" Walker a do jejího vlastního příběhu, který prý není lehké odvyprávět kvůli zármutku, zneužití drog a opuštění. V izolovaném vězení pochopíte události, které ji transformovaly ve člověka, jakého jste potkali v původní hře a co se stalo s jejím bratrem.

Po hratelnostní stránce se těšte na nová prostředí, jako jsou zasněžené horské průsmyky v okolí věznice Curdun Cay. Znovu se vrátíte i do Seattle, avšak viděného novou optikou Fetch, která pochopitelně disponuje i specifickými superschopnostmi s ovládáním neonových světel.

Vraťte se do Seattlu jako divoká Abigail"Fetch" Walker, která se s Delsin Rowe postaví proti Department of Unified Protection v tomto prologu ke hře inFamous: Second Son .

Odhalte Abigailinu temnou minulost a její problémové vzpomínky během výslechu s Brookeom Augustineom v Curdun Cay, notoricky drsné věznici pro superľudí.

Sledujte, jak Fetch rozvíjí své schopnosti a staňte se trénovaným zabijákem, abyste se probojovali z tohoto maximálně zapezpečení vězení a pomstili se těm, kteří Vám ublížili.

 


  • Zažijte oceňovanou akci hry inFamous: Second Son , aniž byste si museli kupovat danou hru.
  • Vytvořte si vysoké skóre pomocí Abigailinych schopností v Conduit Training Room.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář