Kontakt

Newsletter

Nevyplňujte toto pole:

Facebook


Kingdom Hearts HD 1.5 and 2.5 Remix (bazar-jen disk, PS4)

 
 

Akční RPG hra na Playstation 4 - Bazarová hra bez obalu a manuálu, pouze originální herní disk

Dostupnost Vyprodáno
Cena 499 Kč
Kód produktu 3227
Značka SQUARC CNIX
Kategorie Hry pro Playstation 4
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Bazarová hra bez obalu a manuálu, pouze originální herní disk

 

Kingdom Hearts HD 1.5 REMIX
Kingdom Hearts je příběh Soru, 14-letého chlapce, jehož svět se zhroutí,když silná bouře zasáhne jeho domov na rajském ostrově. Ve stejném okamžiku je zmatek iv Disney Castle, král Mickey se ztratil, a hradní čaroděj Donalda kapitán Goofy se spojí s Disney hrdiny, aby zachránili svět od ukrutných Heartless.

  • Vstupte do vzrušujícího nového světa, kde více než 100 klasických Disney postav společně existuje s hvězdami série Final Fantasy.
  • Putujte nádhernými světy postavenými na klasických Disney pohádkách jako Aladdin, Tarzan, Hercules či Alenka v Krajně zázraků.
  • Real-time bojový systém obsahuje množství nových inovativních prvků spolu s tradičním RPG herním zážitkem.
  • Vládněte silou Keyblade a používejte magii během putování a plnění úkolů,jako v živelných útocích, tak i ve vyvolávání.

Kingdom Hearts HD 2.5 REMIX
Kingdom Hearts HD 2.5 remix je kompilace HD remasterovaných verzí her Kingdom Hearts 2 (Final Mix) a Kingdom Hearts: Birth by Sleep (Final Mix).Obě hry, dosud exkluzivně k dispozici pouze v Japonsku, jsou dostupné v Evropě a PAL regionech pro platformu PlayStation 3 vůbec poprvé. HD remasterované filmové sekvence ze hry Kingdom Hearts: Re: coded jsou do kompilace také zahrnuty.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář