Kontakt

Newsletter

Nevyplňujte toto pole:

Facebook


Mario Party 10 (bazar, WiiU)

 
 

Zábavná hra na Nintendo Wii U - Bazarová hra v obalu

Dostupnost Vyprodáno
Cena 599 Kč
Kód produktu 4664
Značka nintendo
Kategorie Hry pro Nintendo Wii, Wii U, 3DS
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Bowser se představuje v nejnovější hře ze série Mario Party , vůbec první na konzole Wii U. Hrajte v nových Bowser Party minihrách jako Bowser a soupeřte až se čtyřmi kamarády, kteří hrají jako Mario a jeho přátelé. Ovládejte Bowsera pomocí tlačítek, pohybových ovládacích prvků a dotykové obrazovky na ovladači Wii U GamePad různými způsoby a působte chaos v každé mini hře, zatímco se ostatní hráči snaží přežít.

 

  • Chyťte do rukou ovladač Wii U GamePad a hrajte jako Bowser poprvé v sérii . V Bowser Party minihrách hraje jeden hráč jako ohnivý Bowser, který se snaží spálit nebo vyhodit do vzduchu ostatních hráčů. Až čtyři hráči musí s použitím ovladačů Wii Remote spolupracovat aby prežiili, když se postaví Bowser, kterého ovládá hráč pomocí ovladače Wii U GamePad. Je to čtyři proti jednomu a párty hra nebyla nikdy tak zábavná!
  • Ovládejte Bowsera různými způsoby pomocí ovladače Wii U GamePad. Například v mini hře Bowser’s Bad Breath hráč ovládající Bowsera míří Wii U GamePad a střílí ohnivé koule na ostatní hráče, kteří se jim pokoušejí vyhnout.
  • Barvy a textury přímo vyskakují z obrazovky nakolik série Mario Party se poprvé posouvá do vysokého rozlišení.
  • Vychutnejte si nové mini-hry v klasickém Mario Party stylu až pro čtyři hráče. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář