Kontakt

Newsletter

Nevyplňujte toto pole:

Facebook


2014 FIFA World Cup Brazil (bazar, PS3)

 
 

Sportovní hra na Playstation 3 - Bazarová hra v obalu 

Dostupnost Vyprodáno
Cena 199 Kč
Kód produktu 2014
Značka EA SPORTS
Kategorie Hry pro PlayStation 3
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

V reálném turnaji se představí 32 různých týmů, přičemž jistou účast už mají Japonsko, Írán, Jižní Korea, Austrálie, Argentina, Nizozemí, Německo, Itálie, USA, Belgie, Švýcarsko, Chorvatsko, Francie, Řecko, Portugalsko, Kolumbie, Kostarika, Bosna a Hercegovina, Anglie, Rusko, Chile, Ekvádor, Honduras, Mexiko, Nigérie, Pobřeží slonoviny, Kamerun, Alžírsko, Ghana, Španělsko a také fotbalisté z pořádající Brazílie. Vy ale ve hře budete mít k dispozici 203 národních týmů s téměř 7500 hráči a 19 licencovanými kouči.

Co se týče hratelnosti, tak 2014 FIFA World Cup Brazil vychází z klasické hry FIFA 14, 100 nových animací plus přináší několik inovací. Šampionát tak nabídne vylepšené rohové i přímé kopy, zjednodušené mechanismy střelby, nový systém reakcí pro brankáře, driblink, přesnější přihrávky a pohotové změny ve směru či rychlosti hráče. Zkrátka a dobře se jedná o dokonalý titul pro každého fotbalového fanouška.

Fotbalové mistrovství světa 2014 se bude odehrávat na 21 nových stadionech, z nichž 12 bude autentickou kopií těch brazilských. Jednotlivé země budou mít individuální úpravy publika. Můžete čekat vlajky, snad i nějaké ty zpěvy a tance, protože zde budou prostřihy na fanoušky, kteří se radují v hlavních městech daných států z vstřelených gólů týmů, které v Brazílii obsadíte.

2014 FIFA World Cup Brazil bude obsahovat Road to the FIFA World Cup, což je turnajový mód pro 32 hráčů, kteří se utkají ve formátu reálného šampionátu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář