Kontakt

Newsletter

Nevyplňujte toto pole:

Facebook


Kane and Lynch 2 Dog Days (Limited Edition, PS3)

 
 

Akční hra na Playstation 3 - Bazarová hra v obalu a s manuálem

Dostupnost Vyprodáno
Cena 199 Kč
Kód produktu 2824
Značka EIDOS
Kategorie Hry pro PlayStation 3
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Limitovaná edice obsahuje:
- Bonusovou multiplayerouvou mapu Radio Tower
- 7 exkluzivních zbraní (TQR Elite, TQR SBR, Steele 870, Kaliningrad 47, PAC 10 Silenced, Doretta Silenced, N77P Silenced)
- 8 exkluzivních masek do multiplayeru

Kane & Lynch 2: Dog Days je drsná střílečka, která zcela mění způsob prožití hraní. Zažijte 48 hodin pekla s Kanem a Lynchem, pro hráče dvěma nejznámějšími zločinci, kteří se snaží uprchnout ze Šanghajského podsvětí.
Zažijte nelítostnou akci v singleplayeru, online & offline kooperaci a kritiky oceňovaném Fragile Alliance Multiplayer se zcela novými módy.
Poté, co se snadná akce zvrtne, Kane a Lynch se stanou nejhledanějšími v celé Šanghaji. Lynch žije spořádaný život v Šanghaji, kde se usadil se svou přítelkyní. Tady se ale zaplete do obchodu se zbraněmi a potřebuje pomoc, aby se mohl obchod uskutečnit. Kane, jakožto bývalý žoldák trpí rodinnými problémy a potřebuje vypadnout. I přes vzájemné rozdíly ho nakonec Lynch přeci jen požádá jej pomoc. Opět spolu rozehrají řetězec událostí po dobu dvou dní, kdy se samozřejmě jejich plán rozpadne a oni budou muset tvrdě čelit následkům.

Drsné, reálné a nesestříhané - – Kane & Lynch 2: Dog Days představují jedinečnou vizuální podobu. Ve stylu dokumentárních a amatérských filmů Kane & Lynch 2 přináší bezkonkurenční smysl pro realitu a atmosféru, která nemá obdoby.

Hrajte za Lynche – tentokrát převezmete roli psychopatického Lynche. S ním získáte výhody, které Šanghaj nabízí a nic se vám nepostaví do cesty.

Tvrdá střílečka – hráči pocítí, jak se jim okolní svět lepí na záda – pocítí tak neustálé napětí, zatímco se budou snažit přežít. To vše díky novým herním mechanizmům jako jsou systém krytí, zdokonalená umělá inteligence a nové funkce, které dodávají frenetické tempo a realismus.

Funkce Down not Dead – druhá šance, která umožní hráčům opětovat střelbu nebo se skrýt v situacích, kdy hrozí zabití na jednu ránu.

Lidské štíty – akt zoufalství přidá další možnosti systému krytí.

Kritiky oceňovaný multiplayer – je zpět s vylepšenými a novými multiplayerovými módy včetně:

Fragile Alliance – multiplayer založený na Greed, Betrayal & Revenge rozšížený o větší možnosti risku a větších odměn. Spolupracujte poslu jako tým a při útěku vyrabujte co nejvíce za méně než 4 minuty. Až pro osm hráčů.

Cops & Robbers – vytvořte su vlastní tým s Lupiči, kteří se snaží ochránit svou kořist a s Policisty, kteří se jí snaží získat. Až pro 12 hráčů.

Online nebo Offline kooperace – hrajte jako Kane a Lynch a vyzkoušejte si život gaunera v Šanghaji.

Arcade mode – vylepšete svoje lupičské schopnosti v singleplayerovém Arcade mode. Složitost se zvyšuje s každým levelem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář