Kontakt

Newsletter

Nevyplňujte toto pole:

Facebook


Sniper Elite V2 (bazar, PS3)

 
Action
 

Akční hra na Playstation 3 - Bazarová hra v obalu 

Dostupnost Vyprodáno
Cena 359 Kč
Kód produktu 2621
Značka 505 GAMES
Kategorie Hry pro PlayStation 3
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Úspěšný titul Sniper Elite V2 i nadále nabízí nejautentičtější odstřelovací zážitek z období 2. světové války.

Berlín 1945. Rakety V2 se smrtícím nervovým plynem budou zanedlouho odpáleny. V cestě vám stojí armáda německých a ruských vojáků.
Každý výstřel musí stát za to, nebo svět zahyne spolu s vámi.

Vlastnosti:
Simulace odstřelování – detailní odstřelovací simulace s pokročilou balistikou, která bere v potaz i gravitaci, vítr, rychlost, průraznost střel, stabilitu míření a další faktory.
Rentgenová kamera střely – Úžasná technologie předvádí, co se skutečně stane, když náboj vnikne do těla nepřítele. Hráči uvidí, jak se trhají srdce a plíce na kusy, jak játra pukají a jak praskají kosti a zuby.
Autentičnost – Autentické lokace z válečného Berlína, jakož i vozidla, zbraně a uniformy modelované podle původních předloh.
Využívejte prostředí – V úvahu musíte vzít i ty nejmenší odchylky v prostředí, abyste si našli nejlepší pozici pro odstřelování. Pozorujte okolí, vystřelte a pak se nepozorovaně odpližte pryč.
Sniperova volba – Hráči před sebou budou mít volbu mezi místem, které jim umožní dokonalý výstřel, ale kde budou velmi nechráněni, a mezi komplikovanější cestou, která bude znamenat, že ve své misi mohou pokračovat.
Online kooperace – Zahrajte si mise s kamarádem!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář