Kontakt

Newsletter

Nevyplňujte toto pole:

Facebook


WWE Legends of WrestleMania (bazar, PS3)

 
 

Sportovní hra na Playstation 3 - Bazarová hra v obalu 

Dostupnost Vyprodáno
Cena 219 Kč
Kód produktu 2827
Značka THQ
Kategorie Hry pro PlayStation 3
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Tato špičková sportovní hra, která má své kořeny již v herním starověku, si stále zachovává prvky známé z WWE osmdesátých a devadesátých let. Najdete zde širokou škálu legendárních superhvězd a trenérů, nový bojový systém založený na komba, platná atmosféru i vyhlašování cen. WWE Legends of WrestleMania navíc umožňuje soutěžit v klasických bojích, psát svou vlastní historii a zajistit si místo v Síni slávy WWE. Nastal čas přepsat a přehodnotit největší okamžiky v historii této hry !

  • Vynikající rozpis a manažeři : vyberte si svou legendu - nabízí se Vám více než 40 nejslavnějších osobností WWE. Známí trenéři mají i další funkce a hrají důležitou roli v tom, jak zápas dopadne.
  • Absolutní realismus : Prožijte historicky přesné televizní vysílání WWE z osmdesátých a devadesátých let včetně dynamického vizuálního zpracování, vstupů do ringu, renomovaných komentátorů, známých míst a podobně.
  • Bojový systém s komby : Vychutnejte si nový bojový systém, který je nabitý náročným akcí a dramatik, jaké známe z historických zápasů WWE. Budete mít k dispozici arzenál každé slavné postavy včetně jejich charakteristických zápasnický chvatů, triků, útoků, obratů i urážek. Přitom se můžete těšit na kopec různých současných i historických zápasů.
  • Režim WrestleMania Tour : Zúčastněte se klíčových setkání v rámci různých turnajů WrestleMania. Při zápasech uvidíte archivní záběry, vysvětlení neshod a rival mezi hráči, takže můžete proniknout opravdu do srdce každého souboje.
  • Vytvořte legendu : Vytvořte legendu zítřka, oblékněte se do kostýmů podle vlastního uvážení, naučte se nové chvaty a ještě mnohem více.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář