Kontakt

Newsletter

Nevyplňujte toto pole:

Facebook


Battlefield 3 Limited Edition (bazar, X360)

 
 

Akční hra na XBOX 360 - Bazarová hra v obalu

Dostupnost Vyprodáno
Cena 229 Kč
Kód produktu 2751
Značka EA
Kategorie Hry pro Xbox 360
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Battlefield 3 předbíhá svou dobu díky výkonu nového enginu Frostbite™ 2 studia DICE. S touto technologií vyniká především vysokou kvalitou grafického zpracování, efekty destrukce, dynamickým zvukem a animacemi postav řízenými technologií ANT z nejnovějších her EA SPORTS™. V Battlefield 3 se hráči ocitnou v roli příslušníka elitní jednotky americké námořní pěchoty a zažijí adrenalinové mise v rozmanitých lokacích, jako jsou Paříž, Teherán či New York. Bojiště působí realističtěji a umožňují mnohem vyšší míru interakce.

Battlefield 3 Limited Edition obsahuje navíc zdarma první obsahový balíček Battlefield 3 Back to Karkand, který přináší nové verze legendárních map z Battlefield 2 - Strike at Karkand, Gulf of Oman, Sharqi Peninsula a Wake Island. Battlefield 3 Limited Edition obsahuje navíc zdarma první obsahový balíček Battlefield 3 Back to Karkand, který přináší nové verze legendárních map z Battlefield 2 - Strike at Karkand, Gulf of Oman, Sharqi Peninsula a Wake Island.

První je digitální rozšiřující balíček Battlefield 3: Back to Karkand. Tento tematický mapový soubor pro multiplayer obsahuje čtyři legendární úrovně ze hry Battlefield 2, které prošly rozsáhlým vylepšením fyziky, destrukce a grafiky s podporou revoluční technologie herního enginu Frostbite™ 2.

Mapy doplňují klasické zbraně a bojová technika z Battlefield 2, unikátní odměny, nové výsledky/trofeje a mnoho dalšího. Na nejpopulárnějších bojištích v historii celé série Battlefield – Strike at Karkand, Wake Island, Gulf of Oman a Sharqi Peninsula strávili hráči v součtu až 25 000 let herního času! Nenechte si proto ujít možnost hrát na těchto legendárních mapách přidaných k limitované edici zcela zdarma!

Vaší hru obohatí také obsahový balíček Physical Warfare Pack, se kterým získáte sadu zbrusu nových předmětů do hry. Rychlejší rozjezd v multiplayeru vám umožní exkluzivní lehký kulomet Typ 88 a pro fanoušky odstřelovacích pušek je připravena exkluzivní modifikace v podobě tlumiče pušky SKS. Tuto výbavu jinak než prostřednictvím předobjednávky neseženete!

Efektivní a rychlé čištění menších prostorů zabezpečí poloautomatická brokovnice DAO-12 s dostupností od prvního dne, exkluzivně pouze pro majitelé Physical Warfare Pack jí můžete obohatit specielní flešetovou municí. Extrémně průrazné šipky z wolframu v nich obsažené dají vašim střelám skutečně smrtící účinnost a průraznost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář