Kontakt

Newsletter

Nevyplňujte toto pole:

Facebook


Pro Evolution Soccer 2008 / PES 2008 (bazar, X360)

 
 

Sportovní hra na XBOX 360 - Bazarová hra v obalu

Dostupnost Vyprodáno
Cena 159 Kč
Kód produktu 2576
Značka Konami
Kategorie Hry pro Xbox 360
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Další díl v sérii se zbrusu novým systémem adaptivní umělé inteligence zvaný TeamVision, který chování AI hráčů přizpůsobuje hernímu stylu každého živého hráče. Hra tak působí mnohem přirozeněji a plynuleji, nehledě na to, že zaručené fígle jak dát gól AI by již neměly platit.

Hra dále nabízí přepracované ovládání standardních situací i ovládání hráče s míčem a bez něj, nová AI se stará o lepší práci obránců na obou stranách a nechybí ani tuna nových pohybů as tím spojených animací. Míč, stejně jako ve všech předchozích PES titulech, je opět samostatným objektem s vlastní fyzikou, která byla ještě o fous upravena.

Nové je i audiovizuální zpracování, které se projevuje v realisticky zpracovaných pohybech i obličejové mimice hráčů a samozřejmě i na zpracování stadionů. Čeká na Vás také vylepšený Edit mód, který umožňuje upravit hru k obrazu svému. Co se herních módů týče, je k dispozici standardní nabídka v podobě přátelského zápasu, Master League a celé řady ligových soutěží i šampionátů .

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář