Kontakt

Newsletter

Nevyplňujte toto pole:

Facebook


Oprava a čištění disků CD, DVD, BLU-RAY

Opravujeme originální i přepálené CD, DVD, PS2,PS3, Xbox, xbox 360, HD DVD, Blu-Ray

maxresdefault

Zašlete nám poškozené disky a po opravě je pošleme na dobírku zpět (cena dopravy dle obchodních podmínek).

ADRESA: ProdejHer.eu, Masarykova Třída 310 / 162, 41501 Teplice

CENA OPRAVY:

  • 1-5 disků - 50,-Kč/disk
  • 6-20 disků - 40,-Kč/disk
  • 21-50 disků - 35,-Kč/disk
  • 51- a vice disků - 30,-Kč/disk

Můžete též navštívit naši prodejnu - ProdejHer.eu, Masarykova Třída 310 / 162, 41501 Teplice - a opravu provedeme na počkání.

Tato metoda využívá speciální podložky a leštidla, které společně rovnoměrně odebírají vrstvu po vrstvě plastickou hmotu z disku. Čím hlubší jsou škrábance, tím více času je třeba k jejich odstranění.
Použité leštidlo je tak jemné, že zanechaný povrch disku je jako nový.

Nelze opravit disky prasklé, zohýbané a disky s vážně poškozenou datovou vrstvou. Disk Vám zdarma posoudíme před provedením zakázky.
Disk je možné opravit obvykle minimálně 20 krát, záleží na hloubce škrábanců.
Velmi jemně odbrousíme velmi tenkou vrstvu ze spodní vrstvy disku a posléze disk vyleštíme zpět do zrcadlového povrchu. To umožní laserovému paprsku opět hladce projít spodní vrstvou a disk lze znovu kvalitně přehrát.
Tímto způsobem dokážeme odstranit prakticky jakékoliv mechanické poškození spodní (nepotištěné) strany disku. Bohužel, je-li vážně poškozená vlastní datová vrstva (poškrábáním potištěné strany), nelze už disk opravit. Na druhou stranu v případě menších poškození datové vrstvy lze obvykle disk po vyleštění bez problémů přehrát.