Kontakt

Newsletter

Nevyplňujte toto pole:

Facebook


Servis herních konzolí

Výhodou oproti jiným internetovým servisům je, že jsme kamenný obchod s prodejem a pozáručním servisem Playstation 2,Playstation 3, Xbox 360 a PSP, takže se na nás můžete kdykoliv obrátit osobně, telefonicky nebo elektronicky (e-mailem).

Specializujeme se na servis veškerých pozáručních oprav PSP např. nefunkční zvuk či obraz, chybný Firmware, výměna LCD displeje, výměna mechaniky, výměna Wi-Fi a oprava nebo výměna napájení.
Provádíme též pozáruční opravy Playstation 3, např. nejde zapnout, nefunkčníobraz, nefunkční připojení k internetu, čištění optiky, oprava nebo výměna blue-ray mechaniky a oprava podavače mechaniky.

Orientační cenu opravy Vám sdělíme na základě diagnostiky provedené naším technikem ( cena diagnostiky je 200,-Kč vč. DPH). V případě uskutečnění opravy diagnostiku neúčtujeme.
Po ukončení pozáruční opravy obdržíte Protokol o provedené opravě. Na odvedenou práci poskytujeme 6 měsíců záruku.
Doba opravy je běžně do 72 hodin, pouze v případě, že je potřeba nějaký náhradní díl, který je nutno objednat (není na skladě), doba se prodlouží o dobu dodání onoho náhradního dílu.
Konzole do opravy lze předat osobně nebo zaslat poštou. Je nutné specifikovat závadu přístroje - např. nečte hru. Je potřeba dát na sebe kontakt, buď telefon nebo e-mail.

Postup při pozáruční opravě:
 1. při předání vystavení dokladu převzetí do pozáruční opravy s číslem
 2. diagnostika provedená technikem
 3. informace zákazníkovi o předběžné ceně pozáruční opravy a o postupu odstranění závady
 4. samotná oprava
 5. předání s vystavením Protokolu o pozáruční opravě
Pokud budete konzoli do pozáručního servisu posílat poštou, je nutné:
 1. zabalit konzoli do krabice s výplní např.z bublinkové fólie a jako odesílatele zapsat sebe s úplnou adresou
 2. do krabice dát papír s tím, co konzole dělá či nedělá
 3. do krabice dát též kontakt na sebe, tj. telefon nebo alespoň e-mail
 4. na uvedený kontakt Vám dáme vědět pod jakým číslem pozáruční oprava se provádí a jaká bude orientační cena této opravy.

Na našich stránkách se lze též informovat v jakém stadiu pozáruční oprava je. K tomu slouží číslo přiřazené při převzetí konzole do opravy.

Nevyzvednuté hotové opravy:

 1. Pokud není hotová oprava vyzvednutá ve lhůtě 30ti dnů, účtujeme za každý další den 10,-Kč.
 2. Hotové pozáruční opravy mohou být uschovány nejdéle 6 měsíců, po uplynutí této lhůty je možné ho prodat nebo sešrotovat. Výtěžek lze použít na zúčtování nákladů spojených s opravou.
 3. O úmyslu prodat či zlikvidovat opravené zboží Vás informujeme a pokud do týdne neoznámíte jak si opravené zboží převezmete, můžeme je prodat či sešrotovat.