Prodej her a herních konzolí Playstation, Xbox, Nintendo atd... - vše skladem, dodání do 2 dnů.

Nike+ Kinect Training (bazar, X360) - Cena: 249 Kč

Nike + Kinect Training vám umožní provádět osobní trénink v dobře známém prostředí domova – a to bez ohledu na vaší fyzickou konstituci a cíle. Hra vám prostřednictvím programu, který se přizpůsobuje vašemu pokroku poskytne zpětnou vazbu v reálném čase i špičkové vedení tréninků.
Trénink přesně pro vás:

Mějte zhodnocení – Váš osobní trenér Nike vyhodnotí vaše tělo a rozsah potřebné pohybové aktivity.
Vyberte si svého trenéra, cíle a dny – K dokonalému přizpůsobení napomáhá možnost výběru vlastního trenéra, osobních cílů, a dnů v týdnu, kdy budete provádět cvičení.
Mějte svůj osobní program – Vytvořte si přesně na míru osobní čtyřtýdenní tréninkový program. Nike+ Kinect Training inteligentně upravuje vaše tréninky podle vývoje vašeho těla, aby pro vás bylo cvičení dostatečně náročné, ale zároveň jste byli stále svěží a udržovali si optimální motivaci. Díky tomu budete stále stimulováni k dosažení vašich cílů a překonání sebe sama.
Využívejte systém koučování v reálném čase – Osobní trenér vás bude korigovat a vést v reálném čase, abyste mohli cvičit naprosto bez obav.
Měřte, srovnávejte, soutěžte:

Fuel Print – sledujte svůj vývoj pomocí skóre Fuel Print, a jedinečných vyhodnocení vaší atletické a fitness výkonnosti. Pomocí na vás optimalizovaného měřítka okamžitě uvidíte progres v čase.
Podmaňte si výzvu – Získejte body NikeFuel a podílejte se na globálních výzvách, nebo vyzvěte své přátele, aby se pokusili překonat vaše skóre. Zároveň uvidíte, jak jste na tom v porovnání s ostatními kamarády a globální sítí sportovců Nike+.
Cvičte s přáteli – Zacvičte si spolu kamarádem z libovolného obývacího pokoje, kdekoli na zeměkouli a to v reálném čase! Využijte povzbuzení přátel, abyste mohli jít až přes svůj vlastní limit.
Oslavte své úspěchy – Odemykejte odměny, dosahujte milníky, vylepšujte osobní rekordy a získejte pochvalu od vrcholových sportovců Nike. Pak můžete sdílet všechny tyto okamžiky na Twitteru a Facebooku.

https://aplikace.prodejher.eu/katalog_images/H0001477.jpg H0001477 885370430844
Online eshop

Nabízíme komplexní sortiment hernich konzoli (Sony Playstation, Microsoft Xbox, nintendo a dalsich), příslušenstvi a her pro herni konzole Ssony Playstation 4, Playstation 3, Playstation 2, Xbox One, Xbox 360 a classic za výhodné ceny.

Nakupujte online s nejvýhodnějšími nabídkami a slevami

Nabízáme hry pro hení konzole jak nové tak i bazarové za bezkonlureční ceny

Věrnostní program

Nabízíme věrnostní program pro stálé zákazníky.

EET

"ProdejHer.eu" Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2020 ProdejHer.eu. Všechna práva vyhrazena.