Prodej her a herních konzolí Playstation, Xbox, Nintendo atd... - vše skladem, dodání do 2 dnů.

Kinect Sports Season Two (bazar, X360) - Cena: 699 Kč

Kinect Sports: Season Two přichází se šesti novými sporty a vzrušujícími funkcemi, které plně využívají revoluční technologii Xbox 360 Kinect . Dvojka sbližuje rodiny a svět jako nikdy předtím přidáním módu Challenge Play pro Xbox LIVE a využívá sílu přátelských soutěží aby nabídla dokonalý zážitek pro každého, od příležitostných hráčů po špičkových sportovců.

 


  • skórujte touchdown, nebo zahrajte birdie putt v šesti nových hrách jako americký fotbal, golf, baseball, tenis, šipky a lyžování.
  • Nové kalendáře událostí, ligy, připomínky a společné cíle umožní Vám a Vašim přátelům připojit se a soutěžit se světem.
  • Jednoduše se připojte a odpojte ze hry, abyste se vystřídali, nabrali dech a pustili i ostatních do akce.
  • Představujeme režim Challenge Play pro Xbox LIVE. Berte to osobně jeden na jednoho při soupeření s rodinou, nebo zašlete výzvu svým přátelům, které se chopí, když se připojí k Xbox LIVE později.
  • Nové in-game hlasové ovládání dělá zážitek ze hry více vtahující a vzrušujícím.
https://aplikace.prodejher.eu/katalog_images/H0001763.jpg H0001763 885370316452
Online eshop

Nabízíme komplexní sortiment hernich konzoli (Sony Playstation, Microsoft Xbox, nintendo a dalsich), příslušenstvi a her pro herni konzole Ssony Playstation 4, Playstation 3, Playstation 2, Xbox One, Xbox 360 a classic za výhodné ceny.

Nakupujte online s nejvýhodnějšími nabídkami a slevami

Nabízáme hry pro hení konzole jak nové tak i bazarové za bezkonlureční ceny

Věrnostní program

Nabízíme věrnostní program pro stálé zákazníky.

EET

"ProdejHer.eu" Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2020 ProdejHer.eu. Všechna práva vyhrazena.