Prodej her a herních konzolí Playstation, Xbox, Nintendo atd... - vše skladem, dodání do 2 dnů.

Hitman 2 Gold Edition (nová, XOne) - Cena: 599 Kč

Cestujte po světě a jděte po stopě svých cílů napříč exotickými lokacemi ve hře HITMAN 2. Sluncem zalité ulice nebo temné a nebezpečné deštné lesy - před smrticím zabijákem s krycím jménem Agent 47 není úniku.

Tentokrát se s Agentem 47 vydáme do 6 nových exotických míst, například do pralesů Kolumbie. Nebudou ovšem chybět ani rušná, sluncem zalitá města, či noční zapadlé uličky. Navíc nyní můžete k likvidaci svého cíle využít skoro cokoliv ze svého okolí - celý svět se stane vaší zbraní. k dispozici bude samozřejmě spousta převleků a dalších možností, jak se stát dokonale nenápadným.  

Vaším hlavním cílem bude vystopovat téměř nepolapitelný cíl s krycím názvem Shadow Client a zničit jeho bodyguardy. Nicméně, co se týče příběhu, nezůstane jen u chladnokrevné vraždy. Poté, co odhalíte skutečnou identitu svého cíle a dojdete pravdy ohledně daleké minulosti samotného Agenta 47, nebude už nic jako dřív...

GOLD EDITION OBSAHUJE:
- základní hru Hitman 2
- kovový přebal hry (steelcase)
- rozšiřující balíčky 1 a 2
- DLC Executive Pack

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT:

Svět je tvá zbraň - Stačí trocha kreativity a každou vraždu budete moci nazvat uměleckým dílem v kariéře Agenta 47. Možností, jak využít okolní prostředí ke splnění svého cíle, je v podstatě nekonečno. Po svých obětích můžete vrhat různé předměty, např. nářadí, můžete je utopit, otrávit, nebo třeba shodit ze srázu.

Nedostižné cíle - Takzvané nedostižné cíle jsou osoby, které nejsou vidět na mapě a vystopovat je můžete pouze pomocí nenápadných indicií o jejich pohybu. Za jejich zneškodnění získáváte různé obleky.

Nové herní módy - K dispozici jsou nové módy a nové způsoby, jak si hru HITMAN užít společně s Vašimi přáteli, jako je například kooperační mód Sniper Assassin.

https://aplikace.prodejher.eu/katalog_images/H0004622.jpg H0004622 5051895411650

Copyright © 2020 ProdejHer.eu. Všechna práva vyhrazena.