Prodej her a herních konzolí Playstation, Xbox, Nintendo atd... - vše skladem, dodání do 2 dnů.

Magická hůlka s kovovým jádrem - Cedric Diggory - Cena: 479 Kč

Cedric Diggory se narodil roku 1977 jako syn Amose Diggoryho a jeho manželky. Jako většinu kouzelníků si ho v jeho jedenácti letech před nástupem do Bradavic vybrala jedna z hůlek pana Ollivandera, v Cedrikově případě to byla dvanáct a čtvrt palce dlouhá hůlka z jasanového dřeva s jádrem v podobě žíně z jednorožce. Do Bradavic nastoupil v roce 1989 a byl Moudrým kloboukem zařazen do Mrzimoru.

Cedric je velmi pohledný, dobře stavěný mladík s tmavými vlasy a šedýma očima. Podle Nebelvírských studentů je docela nafoukaný, to je však z velké části způsobeno porážkou, kterou Cedrikův famfrpálový tým Nebelvíru uštědřil. Ve skutečnosti je však Cedric velmi inteligentní a schopný kouzelník a povahově milý a skromný hoch. Svého času býval v Bradavické škole čar a kouzel prefektem a kapitánem famfrpálového týmu, kde zastával post chytače.


Material : kovové jádro Pryskyřice 
Délka : cca  :36 cm
Váha : cca 325 gramů

Baleno v dárkové krabiččce viz foto .

https://aplikace.prodejher.eu/katalog_images/H0005669-6324.jpg H0005669 PRO415010005669
Online eshop

Nabízíme komplexní sortiment hernich konzoli (Sony Playstation, Microsoft Xbox, nintendo a dalsich), příslušenstvi a her pro herni konzole Ssony Playstation 4, Playstation 3, Playstation 2, Xbox One, Xbox 360 a classic za výhodné ceny.

Nakupujte online s nejvýhodnějšími nabídkami a slevami

Nabízáme hry pro hení konzole jak nové tak i bazarové za bezkonlureční ceny

Věrnostní program

Nabízíme věrnostní program pro stálé zákazníky.

EET

"ProdejHer.eu" Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2020 ProdejHer.eu. Všechna práva vyhrazena.