Prodej her a herních konzolí Playstation, Xbox, Nintendo atd... - vše skladem, dodání do 2 dnů.

Magická hůlka s kovovým jádrem - Ron Weasly - Cena: 479 Kč

Ron, celým jménem Ronald Bilius Weasley, je jednou ze tří hlavních postav knižní a filmové série Harry Potter od J. K. Rowlingové. Je nejlepším kamarádem Harryho Pottera, se kterým prožije většinu jeho dobrodružství. Ve filmové sérii ho hraje britský herec Rupert Grint.

Ron je Harryho kamarádem už od prvního dne, kdy se potkali. Protože jsou oba studenty Nebelvíru, tráví spolu ve škole hodně času a jejich vztah je téměř bezproblémový. Jedinou vadou je snad to, že Ron občas žárlí na Harryho slávu. Mnohem komplikovanější vztah má s Hermionou Grangerovou. Ti dva se často pohádají, ale vina je na obou stranách. Snaživá, mírně arogantní Hermiona a veselý pohodář Ron tvoří protiklady, u kterých se spolupráce bez konfliktů prostě neobejde. Ale až na tyto okamžiky je Hermiona jeho dobrou kamarádkou a Ron ji má velmi rád.

Ron je ke svým přátelům velice oddaný - dá se říct, že by raději zemřel sám, než aby se něco stalo člověku, na kterém mu záleží. Za své přátele nebo rodinu se ale postaví i v méně kritických situacích, pokaždé když potřebují s čímkoliv pomoci. Někdy to však i přehání, má například potřebu „chránit“ svou sestru Ginny, když začíná chodit s kluky, což mezi sourozenci vyvolalo hádku.

Často se také chová nedospěle a neohleduplně, což platí i o jeho smyslu pro humor, kterým dovede lidi pobavit, ale i neúmyslně urazit či citově zranit. Dovede se také se svými přáteli pohádat a přestat s nimi mluvit i kvůli úplné hlouposti. V takovou chvíli je na danou osobu naštvaný poměrně dlouho, ale ne navěky, časem se vždy usmíří. Do takových situací se dostává nejčastěji s Hermionou.

Ron hodně touží po tom, aby dosáhl nějakého velkého úspěchu. Není rád, že pro hodně lidí je jen kamarád „toho slavného Harryho Pottera“. V tom, aby se prosadil, mu však brání to, že sám sobě příliš nevěří. Občas bývá také nervózní a nejistý, což většinou způsobí spíše nějaký jeho neúspěch.

Ronovým oblíbeným sportem není nic jiného než famfrpál, o kterém ví spoustu informací. Ron sám by chtěl být kapitánem školního nebelvírského mužstva. Jeho oblíbeným týmem jsou Kudleyští kanonýři a z hráčů má obzvláště rád Viktora Kruma, chytače a bulharského reprezentanta.

Dále hraje velice dobře šachy, což svědčí o tom, že je inteligentní. Přesto je však ve škole průměrný student. To je způsobeno především jeho leností - místo aby se učil, raději vždycky požádá o pomoc kamarádku Hermionu. A to se netýká pouze školy, Ron prostě vždycky hledá to nejjednodušší řešení, aby místo toho nemusel tvrdě pracovat.

Material : kovové jádro Pryskyřice 
Délka : cca 36 cm
Váha : cca 325 gramů

Baleno v dárkové krabiččce viz foto .

https://aplikace.prodejher.eu/katalog_images/H0005680-6345.jpg H0005680 PRO415010005680
Online eshop

Nabízíme komplexní sortiment hernich konzoli (Sony Playstation, Microsoft Xbox, nintendo a dalsich), příslušenstvi a her pro herni konzole Ssony Playstation 4, Playstation 3, Playstation 2, Xbox One, Xbox 360 a classic za výhodné ceny.

Nakupujte online s nejvýhodnějšími nabídkami a slevami

Nabízáme hry pro hení konzole jak nové tak i bazarové za bezkonlureční ceny

Věrnostní program

Nabízíme věrnostní program pro stálé zákazníky.

EET

"ProdejHer.eu" Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2020 ProdejHer.eu. Všechna práva vyhrazena.