Prodej her a herních konzolí Playstation, Xbox, Nintendo atd... - vše skladem, dodání do 2 dnů.

Open Season (bazar, Xbox) - Cena: 599 Kč

Open Season neboli Lovecká sezona je videoherní adaptace stejnojmenného filmu od společnosti Sony Pictures Animation. Její příběh kopíruje události z filmu, takže se hráč setká s dvojicí poněkud netradičních hlavních hrdinů, kterou tvoří zdomácnělý grizzly Boog a velký západoamerický jelen Elliot. Ten ani na chvilku nezavře svou tlamu a přemluví tak Booga, aby se vzdal pohodlného života v lidské společnosti a vydal se za pravým životem do lesa. Ovšem za dobrodružstvím ve volné přírodě se vydají v tu nejhorší dobu, protože netuší, že zbývají pouhé tři dny do začátku lovecké sezóny. To pro všechna lesní zvířátka znamená akutní ohrožení jejich života. A právě hrozba smrti ulovením probudí Booga z letargie, vezme celou situaci pevně do svých rukou a s pomocí Elliota sjednotí všechna lesní zvířátka v boji proti lovcům. Ti nakonec nebudou mít jinou možnost než se sbalit a jet domů.

Kromě hratelných postav Booga a Elliota se hráč v Open Season setká i s dalšími postavami z filmu včetně Beth a Shaw. S jejich pomocí pak bude využívat les jako bojiště proti lovcům, kteří si užijí řadu nepříjemných pocitů, když padnou do mnoha nastražených pastí. Jejich příprava a následná aktivace bude spolu s bojem hlavní náplní celé hry. Kromě toho čeká na hráče i sada miniher různého charakteru.

Hra nabízí:

https://aplikace.prodejher.eu/katalog_images/H0001734-4126.jpg H0001734 PRO415010001734
Online eshop

Nabízíme komplexní sortiment hernich konzoli (Sony Playstation, Microsoft Xbox, nintendo a dalsich), příslušenstvi a her pro herni konzole Ssony Playstation 4, Playstation 3, Playstation 2, Xbox One, Xbox 360 a classic za výhodné ceny.

Nakupujte online s nejvýhodnějšími nabídkami a slevami

Nabízáme hry pro hení konzole jak nové tak i bazarové za bezkonlureční ceny

Věrnostní program

Nabízíme věrnostní program pro stálé zákazníky.

EET

"ProdejHer.eu" Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2020 ProdejHer.eu. Všechna práva vyhrazena.