Prodej her a herních konzolí Playstation, Xbox, Nintendo atd... - vše skladem, dodání do 2 dnů.

Soška - Alien Vetřelec - Buddhism 28cm (nová) - Cena: 1999 Kč

Je unikátní a zvláštní produkt, který by mohl být skvělou volbou pro vás, pokud máte rádi originální a neobvyklé věci. Tato soška je inspirovaná populárním Vetřelcem, který se stal ikonou sci-fi žánru. Tato soška je vyrobena z kvalitního materiálu, který zaručuje její odolnost a dlouhou životnost. Je navržena tak, aby přesně odpovídala Vetřelcovi z filmu, a má výšku 28 centimetrů, což z ní činí výrazný a poutavý kus. Co je na této sošce zvláštní, je její kombinace s buddhistickými motivy. Tím vzniká neobvyklý a kontrastní spojení mezi duchovností buddhismu a temnou a přitažlivou postavou Vetřelce.
Tento kontrast může být zajímavý pro ty, kteří mají zájem o duchovní témata, jako je buddhismus, a zároveň ocení odvážné a netradiční designové prvky.
Tato soška je vhodná pro všechny, kteří mají rádi sbírání originálních předmětů a dekorací. Může být skvělým doplňkem do vašeho domova, pracovny nebo sbírky.
Je také vhodná jako dárek pro fanoušky sci-fi a buddhismu.
Výrobce a model této sošky jsou nám bohužel neznámé.
Nicméně, pokud budete mít zájem, můžete nás kontaktovat a pokusíme se zjistit více informací.
Objednáním této sošky získáte nejen zajímavý a záhadný předmět, ale také příležitost vyjádřit svou osobnost a svou fascinaci kombinací různých žánrů a motivů.

Materiál :PVC / ABS
Výška 28cm

https://aplikace.prodejher.eu/katalog_images/H0005324-5690.jpg H0005324 PRO415010005324
Online eshop

Nabízíme komplexní sortiment hernich konzoli (Sony Playstation, Microsoft Xbox, nintendo a dalsich), příslušenstvi a her pro herni konzole Ssony Playstation 4, Playstation 3, Playstation 2, Xbox One, Xbox 360 a classic za výhodné ceny.

Nakupujte online s nejvýhodnějšími nabídkami a slevami

Nabízáme hry pro hení konzole jak nové tak i bazarové za bezkonlureční ceny

Věrnostní program

Nabízíme věrnostní program pro stálé zákazníky.

EET

"ProdejHer.eu" Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2020 ProdejHer.eu. Všechna práva vyhrazena.