Prodej her a herních konzolí Playstation, Xbox, Nintendo atd... - vše skladem, dodání do 2 dnů.

Call of Duty: Modern Warfare II (PS5,bazar) - Cena: 899 Kč

Nové Call of Duty: Modern Warfare 2 naváže na svého předchůdce z roku 2019. Opět se tak vydáme do nových drsných misí s Kapitánem Pricem a jeho jednotkou. Nebude tak kromě legendárního kapitána chybět John MacTavish (Soap), Kyle Garrick (Gaz) či Simon Riley (Ghost). Díky tomu, že jsou spolu v jednom týmu, tak se jejich jednotka Task Force 141 stane doslova nenáviděnou nepřáteli.

Nejrealističtější Call of Duty

Call of Duty: Modern Warfare 2 nabídne strhující zážitek díky dokonalému ozvučení, realistické grafice a nasvícení scén. Půjde o nejpokročilejší titul v sérii Call of Duty. Nebude tak chybět vylepšená fyzika, fotogrammetrická technologie, nový systém Gunsmith a mnoho dalšího.

Hra nabídne drobné infiltrační akce, které však mohou přerůst až do přísně tajných misí v nichž se hráči zhostí nových zbraní, vozidel a dalšího špičkového vybavení. Modern Warfare 2 nás opět vezme na cestu skrze celou Zeměkouli a nenechá nám vydechnout až do konce.

Warzone 2.0

Call of Duty: Modern Warfare 2 slibuje zcela nový multiplayerový zážitek díky režimu Warzone 2.0, který bude dostupný od 16. listopadu. Autoři hry tvrdí, že půjde o naprostou revoluci v battle-royale režimu a nabídnou ten nejlepší možný zážitek.

https://aplikace.prodejher.eu/katalog_images/H0006052-7139.jpg H0006052 PRO415010006052
Online eshop

Nabízíme komplexní sortiment hernich konzoli (Sony Playstation, Microsoft Xbox, nintendo a dalsich), příslušenstvi a her pro herni konzole Ssony Playstation 4, Playstation 3, Playstation 2, Xbox One, Xbox 360 a classic za výhodné ceny.

Nakupujte online s nejvýhodnějšími nabídkami a slevami

Nabízáme hry pro hení konzole jak nové tak i bazarové za bezkonlureční ceny

Věrnostní program

Nabízíme věrnostní program pro stálé zákazníky.

EET

"ProdejHer.eu" Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2020 ProdejHer.eu. Všechna práva vyhrazena.