Prodej her a herních konzolí Playstation, Xbox, Nintendo atd... - vše skladem, dodání do 2 dnů.

Lara Croft and the Temple of Osiris (bazar, PS4) - Cena: 399 Kč
Lara Croft patří již dlouhé roky mezi nejoblíbenější postavy herního světa. Další díl klasické 3D akční hopsačky se teprve chystá, ale už nyní si můžete zkrátit čekání v podobě menší odbočky od klasického žánru - zhora viděné akční kooperativní hry. Již v roce 2010 se z nenadání objevil díl Lara Croft and the Guardian of Light a nyní před vámi stojí pokračování s podtitulem Temple of Osiris. Hledání vzácných artefaktů je zábavné a hra vás postaví před logické mechanismy založené na fyzikálních a prostorových hádankách, které vás skutečně potrápí.

Co nás čeká?
  • Další pokračování velmi oblíbeného akčního dílu Lara Croft and the Guardian of Light, nás tentokrát zavede to Egypta skrývajícího nejrůznější záhady a nebezpečí.
  • Nádherné grafické zpracování vyniká i z izometrického pohledu, který dopřává skvělý rozhled nad aktuální situací.
  • Děj příběhu se odehrává v chrámu Osirise ukrytém hluboko v egyptských pouštích. Osirise hledá také lovec pokladů Cartel Bell, který dorazí k chrámu jako první a neúmyslně sešle na sebe a na Laru kletbu zlého boha Seta.
  • Hru je možné hrát jak v samostatném režimu, tak i s kamarády v co-op režimu po internetu nebo lokální síti, který přináší další možnosti rozvíjené taktiky.
https://aplikace.prodejher.eu/katalog_images/H0001045.jpg H0001045 5021290065703

Copyright © 2020 ProdejHer.eu. Všechna práva vyhrazena.