Prodej her a herních konzolí Playstation, Xbox, Nintendo atd... - vše skladem, dodání do 2 dnů.

Nabíjecí USB port JDS-001 pro PS4 ovladač + Flex kabel 14pin (Nový) - Cena: 79 Kč

Nový nabíjecí USB port JDS-001 pro originální ovladač PS4  +  14pin Flex kabel k propojení USB portu se základní deskou ovladače.
 

Existuje 5 generací ovladače PS4, které jsou bohužel na první pohled nerozeznatelné. Proto musíte nejprve zjistit jakou verzi máte právě vy.
 

Tento nabíjecí port je určen pro ovladače 1.generace DualShock 4 CUH-ZCT1 se základní deskou značenou : JDM-001.

Jak zjistím verzi mého ovladače(USB portu) na PS4 ?
 
Buďto ze zadu na ovladači podle značení CUH-ZCT1 . Nebo musíme ovladač rozebrat a na základní desce ovladače budete mit značení např . JDM-001.

V případě nějakých nejasností nás neváhejte kdykoliv kontaktovat na naší e-mailové adrese : info@prodejher.eu.

Případně volejte na telefonní číslo : 722 935 626 přímo na našeho servisního technika v otevírací době mezi 9-12hodinou a 13-17hodinou.


V případě že u nás objednáte zboží do 11:00h odesíláme tentýž den a s velkou pravděpodobností obdržíte již zítra !!!

Upozorňujeme :
Že na námi dodávané servisní náhradní díly poskytujeme záruku za předpokladu, že je s nimi nakládáno v souladu s jejich povahou - tedy zejména že s nimi manipuluje servisní technik, který je použije pro odbornou montáž. Pokud se o opravu pokouší přímo koncoví spotřebitelé, např. z návodů na internetu, kde se jim oprava zdá být velmi jednoduchá, končí to mnohdy tím, že se podaří poškodit nějaký miniaturní velmi křehký flex kabel a podobně, čímž dojde k nevratnému poškození celého dílu, načež usoudí, že díl nefunguje a následně se domáhají reklamace. Proto nejdříve zvažte své možnosti a k těmto servisním dílům přistupujte tak, jak to z jejich podstaty je vyžadováno a opravu svěřte raději odborníkům. Při následné reklamaci potom předejdete zbytečným zklamáním.

https://aplikace.prodejher.eu/katalog_images/A20000-4656.jpg A20000 PRO4150120000
Online eshop

Nabízíme komplexní sortiment hernich konzoli (Sony Playstation, Microsoft Xbox, nintendo a dalsich), příslušenstvi a her pro herni konzole Ssony Playstation 4, Playstation 3, Playstation 2, Xbox One, Xbox 360 a classic za výhodné ceny.

Nakupujte online s nejvýhodnějšími nabídkami a slevami

Nabízáme hry pro hení konzole jak nové tak i bazarové za bezkonlureční ceny

Věrnostní program

Nabízíme věrnostní program pro stálé zákazníky.

EET

"ProdejHer.eu" Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2020 ProdejHer.eu. Všechna práva vyhrazena.