Prodej her a herních konzolí Playstation, Xbox, Nintendo atd... - vše skladem, dodání do 2 dnů.

Sada pro pájení - pájka + multimetr + odsáváčka cínu + cestovní obal a další (nová) - Cena: 929 Kč
Sada páječky je nyní nová, použijte patent ohřívače JCD, ohřívač není snadné poškodit, používejte bezpečněji

[Páječka s technologií upgradu] Vnitřně vyhřívaná keramická technologie velmi rychle zahřeje 80W páječku; který udržuje teplotní stabilitu a snižuje spotřebu energie. Vylepšený tepelně odolný materiál a ocelové potrubí se čtyřmi ventilačními otvory na konstrukci páječky pomáhá rychle vychladnout.

♦ [Stanice podpory páječky] Přenosný stojan na páječku s čisticí houbou drží páječku, aby byla zajištěna bezpečnost a pohodlí. Je bezpečnější než jakékoli jiné tenké pájecí stojany. Maximální rozsah, aby se uživatel nespálil a nepoškodil.

♦ [Pájecí přísavky a pájecí hroty s jedinečnými vlastnostmi]- Robustní kovová konstrukce, odpájecí čerpadlo je vysokotlaká vakuová trubice s hliníkovým rámem těla, která umožňuje snadné ovládání jednou rukou, nejlépe pro odstraňování pájky z PCB přes pájené spoje otvorů. Špičková profesionální pájecí pistole má 6 výměn více hrotů, konstrukci šroubového závitu odolnou proti teplu a nárazu, takže železnou hlavu nelze snadno upustit.

♦ [Sada páječky 15 v 1]-Sada páječky je dodávána s páječkou 110 V/220 V 80 W, odpájecí pumpou, 5 více pájecími hroty, pájkou, stojanem na páječku s čisticí houbou, pájecí pinzetou, ořezávačem drátů, 2 ks elektronickými drát, v přenosném vaku PU. Máme všechny tyto doplňky, abychom splnili vaše požadavky na pájení.

♦ [Široce používané a přenosné přenosné]- Pájecí nástroje široce používané pro svařování obvodových desek, opravy spotřebičů, domácí kutily, svařování šperků. Můžete si je vzít kamkoli a v přepravní tašce z PU najdete téměř všechny nástroje, které odpovídají vašim potřebám pájení .

Specifikace páječky:
Napětí: AC220-240V NEBO AC100-130V
Výkon: 80W
Frekvence: 50 Hz/60 Hz
Teplotní rozsah: 180 ~ 500 ℃/356 ~ 932 ℉
Teplotní stabilita: ± 1 ℃
Typ vytápění: Keramický prvek Wmore
Tipy pro páječku: 900M-B1.2
Délka drátu: 1,4 m / 55,12 palce
Velikost páječky: přibližně 242*25*25 mm/9,6*0,98*0,98 palce
Hmotnost páječky: přibližně 96 g/3,4 oz
https://aplikace.prodejher.eu/katalog_images/H0003396-5174.jpg A20091 PRO4150120091
Online eshop

Nabízíme komplexní sortiment hernich konzoli (Sony Playstation, Microsoft Xbox, nintendo a dalsich), příslušenstvi a her pro herni konzole Ssony Playstation 4, Playstation 3, Playstation 2, Xbox One, Xbox 360 a classic za výhodné ceny.

Nakupujte online s nejvýhodnějšími nabídkami a slevami

Nabízáme hry pro hení konzole jak nové tak i bazarové za bezkonlureční ceny

Věrnostní program

Nabízíme věrnostní program pro stálé zákazníky.

EET

"ProdejHer.eu" Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2020 ProdejHer.eu. Všechna práva vyhrazena.