Prodej her a herních konzolí Playstation, Xbox, Nintendo atd... - vše skladem, dodání do 2 dnů.

Figurka - Marvel - Deadpool 16CM - Cena: 899 Kč


Moc se o minulosti Wadea Wilsona, známého jako “Deadpool – Merc with a mouth" (ukecaný žoldák), neví. Matka umřela na rakovinu, otec – bývalý voják – byl zabit svým přítelem alkoholikem a Wade, poté, co ho v pubertě vyrazili ze zvláštních jednotek USA, tak se přidal k Projektu X, ve kterém byl i Wolverine.

Stal se z něj žoldák specializovaný na vraždy na objednávku, zabíjel ale jen ty, kteří si to podle něj zasloužili. O jeho žoldnéřských aktivitách není uvedeno moc informací, během jeho akcí v Tangeru v Maroku se zamiloval do ženy jménem Francine. Poté, co se s ní rozešel, odjel do Asie a v Japonsku byl najat šéfem kriminálníků, který si říkal Boss, aby pronikl do skupiny bojovníků sumo, které vlastnil Bossův konkurent Oyakata. Wilson strávil tři roky jako Oyakatův služebník, poté se zamiloval do jeho dcery Sazae. Když Boss nařídil Oyakatovu vraždu, tak Wilson úplně poprvé odmítl úkol a vrátil se do USA.

V Americe se zamiloval do pubertální prostitutky Vanessy Carlysle, s kterou snil o lepším životě. Později ho najaly organizace ze Středního Východu, aby zabil agentku britské vlády Altheu, známou jako Slepá Al, ale naneštěstí mu Al utekla, když povraždil její spolupracovníky. Lidé, kteří si Wilsona najali, se mu chtěli za jeho selhání pomstít a pokusili se zabít Vanessu, tu ale zachránila Zoe Cullodenová, zaměstnankyně mezidimenzionální firmy „Landau, Luckman, Lake & LeQuare“. Cullodenová celou dobu měla Wilsona v hledáčku pro případ, že by byl potencionální hrozbou pro svět.

Wilson později dostal rakovinu a rozešel se s Vanessou, jelikož nechtěl, aby měla vztah s umírajícím mužem.

Co se týče slabin, tak kvůli jeho mentalitě je snadné ho vyprovokovat, a jelikož je to otrava, téměř nikdo s ním nespolupracuje.

Sběratelská Figurka DEADPOOL je krásně zpracovaná akční figurka. Můžete si figurku nastavit jak chcete. Veškerá část těla je polohovatelná  a do rukou a na tělo lze nasadit příslušenství dodáváné s touto figurkou. Viz foto.

Jedná se o reálné fotografie produktu.

Materiál : Plast
Výška : cca 16cm (ručně měřeno)
Balení : Baleno v maloobchodním boxu spolu s příslušenstvím.
Příslušenství : 2ks Pistolí + 2ks mečů +3 páry rokou + 3 páry očí + hlava + PVC držák figurky

https://aplikace.prodejher.eu/katalog_images/H0003463-6261.jpg H0003463 4537807013002
Online eshop

Nabízíme komplexní sortiment hernich konzoli (Sony Playstation, Microsoft Xbox, nintendo a dalsich), příslušenstvi a her pro herni konzole Ssony Playstation 4, Playstation 3, Playstation 2, Xbox One, Xbox 360 a classic za výhodné ceny.

Nakupujte online s nejvýhodnějšími nabídkami a slevami

Nabízáme hry pro hení konzole jak nové tak i bazarové za bezkonlureční ceny

Věrnostní program

Nabízíme věrnostní program pro stálé zákazníky.

EET

"ProdejHer.eu" Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2020 ProdejHer.eu. Všechna práva vyhrazena.