Prodej her a herních konzolí Playstation, Xbox, Nintendo atd... - vše skladem, dodání do 2 dnů.

Tomb Raider Definitive Edition (nová, PS4) - Cena: 449 Kč

Dobrodružně akční hra Tomb Raider - Definitive Edition pro nejvýkonější herní konzole světa - Playstation 4 je speciální vylepšenou verzí Tomb Raider s graficky vylepšeným prostředím pro next gen herní konzole.

Od uvedení vůbec první hry Tomb Raider, v roce 1996, se celá série postupně stala vysoce lukrativní. Postava Lary Croft je jednou z hlavních ikon herního průmyslu. Dokonce i Guinnessova kniha rekordů z roku 2006 označila Laru Croft za nejúspěšnější hrdinku videoher. Původních šest dílu bylo tvořeno Studiem Core Design, které později práci na britské archeoložce předalo společnosti Crystal Dynamics. Nyní se můžeme těšit z návratu krásné hrdinky ve zcela novém dobrodružství. Jedná se v pořadí o desátou hrou a byla tvůrci nazvána jednoduše Tomb Raider. Vývojáři se totiž rozhodli pro restart celé série a vyprávění příběhu, se kterým se můžou ztotožnit i dnešní generace. Nečekejte silnou a ostřílenou hrdinku. Vracíme se do Lařina mládí, kdy ztroskotá na podivném ostrově. Lara bude muset překonat jak fyzická, tak emocionální traumata, aby vůbec přežila. Sledujte, jak se s mladé dívky stané ostřílená Lara Croft, jak už ji dlouho známe. Co nás ve hře Tomb Raider - Definitive Edition na PS4 čeká?

Ostrov, kde dojde ke zrození Lary Croft.

Spousta logických úkolů, které budou protkány akcí se survival prvky.

Tematicky prý hru ovlivnilo mnoho filmů, her i knih, aby se vývojáři trefili do moderních trendů.

Nový vzhled a nové zbraně, jako třeba lovecký luk.

Tomb Raider také dostihla vlna realističnosti. Lara bude krvácet, bude úpět bolestí. Bude bojovat o přežití.

Prvky RPG, Lara bude na mise vyrážet z opěrných bodu - campů, kde bude moci vylepšovat své schopnosti.

https://aplikace.prodejher.eu/katalog_images/H0002302.jpg H0002302 5021290060814
Online eshop

Nabízíme komplexní sortiment hernich konzoli (Sony Playstation, Microsoft Xbox, nintendo a dalsich), příslušenstvi a her pro herni konzole Ssony Playstation 4, Playstation 3, Playstation 2, Xbox One, Xbox 360 a classic za výhodné ceny.

Nakupujte online s nejvýhodnějšími nabídkami a slevami

Nabízáme hry pro hení konzole jak nové tak i bazarové za bezkonlureční ceny

Věrnostní program

Nabízíme věrnostní program pro stálé zákazníky.

EET

"ProdejHer.eu" Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2020 ProdejHer.eu. Všechna práva vyhrazena.