Prodej her a herních konzolí Playstation, Xbox, Nintendo atd... - vše skladem, dodání do 2 dnů.

Desperados III (bazar,PS4) - Cena: 299 Kč

Převezmete kontrolu nad ragtagovou kapelou, která se stane vysoce funkční skupinou nepravděpodobných hrdinů a hrdinek. Velmi odlišné silné osobnosti se zpočátku snaží nespolupracovat, ale nakonec spojí své síly, aby spojily své výrazné speciality a postavily se výzvě zdánlivě lepšímu nepříteli.

Desperadové, pronásledovaní nemilosrdnými bandity a zkorumpovanými muži zákona, musí s každou misí otáčet. Na epické cestě po 70. letech 20. století v USA a Mexiku bude tým čelit neuvěřitelně obtížným šancím a musí přelstít ohromně početní gangy. Na své misi vypátrat zlo a zároveň vykolejit neúnavného korporátního magnáta využívá pět charakteristických postav širokou škálu dovedností k infiltraci, špehování, sabotáži, úniku, krádeži, únosu, odchýlení, atentátu, vyhození do vzduchu ... a jako poslední smrt. Zkombinujte své specialisty a překonejte náročné výzvy mnoha různými způsoby. Naplánujte si pohyby moudře a proveďte je dokonale v reálném čase, abyste se proplížili kolem svých nepřátel a zůstali nezjištěni.

https://aplikace.prodejher.eu/katalog_images/H0005687-6354.jpg H0005687 PRO415010005687
Online eshop

Nabízíme komplexní sortiment hernich konzoli (Sony Playstation, Microsoft Xbox, nintendo a dalsich), příslušenstvi a her pro herni konzole Ssony Playstation 4, Playstation 3, Playstation 2, Xbox One, Xbox 360 a classic za výhodné ceny.

Nakupujte online s nejvýhodnějšími nabídkami a slevami

Nabízáme hry pro hení konzole jak nové tak i bazarové za bezkonlureční ceny

Věrnostní program

Nabízíme věrnostní program pro stálé zákazníky.

EET

"ProdejHer.eu" Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2020 ProdejHer.eu. Všechna práva vyhrazena.