Prodej her a herních konzolí Playstation, Xbox, Nintendo atd... - vše skladem, dodání do 2 dnů.

Tales from the Borderlands (bazar, PS4) - Cena: 299 Kč

Hra Tales from the Borderlands: A TELLTALE GAMES SERIES pro PS4

V nemilosrdném světě planety Pandora se kravaťák Rhys a podvodnice Fiona pouští do dobrodružství jak získat peníze, o kterých si oba myslí, že jsou jeho.

Epizodická adventura od zkušených Telltale Games se odehrává ve světě populárních stříleček, ve kterých rozvijí vlastní napínavý a vtipem nabitý příběh.

HRAJTE ZA RHYSE

Prvním hrdinou hry je zaměstnanec Hyperion Corporation, největší továrny na zbraně na Pandoře. Jeho cílem je ultimátní povýšení. Aby byl Hyperion jeho!

HRAJTE ZA FIONU

Druhou hrdinkou je profesionální podvodnice Fiona, která se ochotně připojí ke Rhysovi na misi získat zpět peníze. O kterých si samozřejmě myslí, že jí patří.

PROZKOUMEJTE PANDORU

Mysteriózní planetu ze série Borderlands poznáte tak trošku z jiného úhlu. Prozkoumejte dobře známé lokace a objevte zbrusu nové kouty planety.

Tales from the Borderlands: A Telltale Games Series je pětičlenná epizodní série od tvůrců The Wolf Among Us a The Walking Dead: A Telltale Game Series.

Hra je zasazena do nepřátelského prostředí známého jako Pandora po událostech v Borderlands 2. Jedná se o příběh plný humoru, který je hře Borderlands tak vlastní.

Zahrajete si za Rhyse, snílka, který se chce stát dalším Handsome Jackem, a také za Fionu.

Tyto dvě postavy spolu cestují s cílem najít peníze, o kterých si myslí, že jim patří. Jejich cesta se brzy promění v divokou jízdu, na které je čeká setkání s podivnými a zlovolnými stvořeními.

Klíčové prvky:

Hrajte za Rhyse nebo Fionu.

Objevujte krásy planety Pandora tak, jako nikdy předtím - čekají na Vás jak známé, tak zcela nové lokace.

Pamatujte, že na Vašich rozhodnutím záleží mnoho - pusťte se do divokého dobrodružství se svým vlastním příběhem!

 

https://aplikace.prodejher.eu/katalog_images/H0001675.jpg H0001675 5026555421775

Copyright © 2020 ProdejHer.eu. Všechna práva vyhrazena.