Prodej her a herních konzolí Playstation, Xbox, Nintendo atd... - vše skladem, dodání do 2 dnů.

Bioshock (nové, X360) - Cena: 499 Kč

Tajné podmořské město Rapture skrývá mnohé tajemství. Totot místo vzniklo na popud předních a velmi bohatých světových elit z řad vědců, umělců, filozofů či sportovců. V tomto odloučeném místě pracují v klidu a bez rušení na genetických experimentech, jejichž cílem by mělo být prodloužení životů. Velkým objevem je lék nazvaný ADAM, který je ideálním nástrojem k sebezdokonalení mentálních i fyzických vlastností. Bohužel ale vše zkomplikuje válka mezi nejlepšími vědci, kdy jeden z těchto dvou vítězí, což má děsivé následky. Do této atmosféry vstupujete coby obyčejný člověk, pasažér havarovaného letadla, kdy doplavete k majáku a dobrodružství pro vás začne právě zde..

BioShock, FPS střílečka z pohledu první osoby od studia 2K. vývojáři nám nabízejí svět zmítaný genetickou občanskou válkou. Samotná hra nabízí velice slušný zážitek.

V šedesátých letech minulého století skupina elitních vědců společně s předními umělci, filozofy a sportovci vybudovali tajné podmořské město - takzvaný Rapture. Tam chtěli v klidu žít a bádat, aniž by je ovlivňovaly vlády nebo se museli starat o peníze či sociální jistoty. Cílem komunity bylo soustředit se na svou výjimečnost, namísto mrhání energie nevděčným masám, které jsou na povrchu.

https://aplikace.prodejher.eu/katalog_images/H0001494-4064.jpg H0001494 PRO415010001494

Copyright © 2020 ProdejHer.eu. Všechna práva vyhrazena.