Prodej her a herních konzolí Playstation, Xbox, Nintendo atd... - vše skladem, dodání do 2 dnů.

Valkyria Revolution (bazar, PS4) - Cena: 329 Kč

Valkyria, převtělení smrti se vrací na bojiště ve hře Valkyria Revolution a hráči musí obětovat vše možné pro osvobození domoviny. Se zajímavým příběhem plným politických intrik, bojovým systémem, který míchá souboje v reálném čase a taktické strategie, krásným stylem vizuálního provedení a mnoha jiným, hra přináší hráčů do prvních linií zoufalé války.


Na pokraji revoluce se elitní vojáci země Jutland musí spojit pro poražení impéria růží a zastavení smrti samotné, Valkyrie. Tento šedivějící oddíl je vybaven vyspělými mana zbraněmi a schopností ovládat mocné kouzla pro boj s hrozivým nepřítelem. Jednotka se skládá z vojáků, kteří mají velkou příbuznost s ragnitom a do jejích řad se přidala dokonce i princezna Ophelia.


Princezna nese v srdci nesmírnou lásku ke své zemi a odpověděla na povolání osvobodit ty, kteří trpí kvůli tyranii impéria růží. Amleth Gronkjaer, velitel jednotek Vanargand ukrývá hrozivé tajemství. Je přátelům, nebo nepřítelem země, jejíž přislíbil věrnost?

 


 

 

 

https://aplikace.prodejher.eu/katalog_images/H0003564.jpg H0003564 4020628815202
Online eshop

Nabízíme komplexní sortiment hernich konzoli (Sony Playstation, Microsoft Xbox, nintendo a dalsich), příslušenstvi a her pro herni konzole Ssony Playstation 4, Playstation 3, Playstation 2, Xbox One, Xbox 360 a classic za výhodné ceny.

Nakupujte online s nejvýhodnějšími nabídkami a slevami

Nabízáme hry pro hení konzole jak nové tak i bazarové za bezkonlureční ceny

Věrnostní program

Nabízíme věrnostní program pro stálé zákazníky.

EET

"ProdejHer.eu" Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2020 ProdejHer.eu. Všechna práva vyhrazena.