Prodej her a herních konzolí Playstation, Xbox, Nintendo atd... - vše skladem, dodání do 2 dnů.

NACON REVOLUTION UNLIMITED PRO CONTROLLER (bazar) - Cena: 2299 Kč

Použité zboží plně fukční stav viz. fotografie

Odhal svůj skutečný potenciál s moderním herním ovladačem Nacon Revolution Unlimited Pro Controller, který je určen všem vyznavačům elektronických klání a který 
lze používat v bezdrátovém i drátovém režimu . Hraní na profesionální úrovni, přenos zvuku i komunikaci s ostatními hráči zajišťuje v bezdrátovém režimu rozhraní Bluetooth, a to až do vzdálenosti sedmi metrů od herní konzole. S dobíjitelnou lithium-polymerovou baterií o kapacitě 1300 mAh můžeš v bezdrátovém režimu strávit na jedno nabití až sedm hodin . Díky zabudovanému ovládání je v obou režimech možné upravovat hlasitost zvuku nebo ztlumit a zase zapnout mikrofon přímo na ovladači. Herní ovladač Nacon Revolution Unlimited Pro Controller přináší rovněž nový dotykový panel se zakřiveným okrajem , přesnější směrový ovladač s lepší odezvou, ideálně umístěná zadní tlačítka a rozměrnější spouště s novým povrchem zaručující nejen prvotřídní odezvu, ale i vyšší pohodlí během hraní, a v neposlední řadě také texturované úchopy vyrobené technologií dvojitého vstřikování s prodlouženou životností, příjemnější na dotyk.Play

Základní vlastnosti:

 

 

Herní ovladač Nacon Revolution Unlimited Pro Controller nabízí tři herní režimy : Vrhni se přímo do akce v režimu PS4, nebo se posuň na novou úroveň s plně upravitelnými profily v pokročilých režimech.

Režim PS4

 

 

Pokročilý režim pro PS4™

 

 

 

 

Pokročilý režim pro PC*****

 

 

 

https://aplikace.prodejher.eu/katalog_images/H0005614-6179.jpg H0005614 PRO415010005614
Online eshop

Nabízíme komplexní sortiment hernich konzoli (Sony Playstation, Microsoft Xbox, nintendo a dalsich), příslušenstvi a her pro herni konzole Ssony Playstation 4, Playstation 3, Playstation 2, Xbox One, Xbox 360 a classic za výhodné ceny.

Nakupujte online s nejvýhodnějšími nabídkami a slevami

Nabízáme hry pro hení konzole jak nové tak i bazarové za bezkonlureční ceny

Věrnostní program

Nabízíme věrnostní program pro stálé zákazníky.

EET

"ProdejHer.eu" Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2020 ProdejHer.eu. Všechna práva vyhrazena.