Prodej her a herních konzolí Playstation, Xbox, Nintendo atd... - vše skladem, dodání do 2 dnů.

Figurka - DC Comics - Bruce Wayne - Batman 18cm - Cena: 699 Kč

Jednoho potemnělého večera, kdy předčasně opouštěli divadelní představení se bohatý filantrop Thomas Wayne, společně se svou manželkou a osmiletým synem Brucem Waynem rozhodl vyrazit zpět do Wayne Manor, kam by si zkrátili cestu jednou na první pohled obyčejnou uličkou.

deset hodin a čtyřicet sedm minut večer, se tak společně vydali vstříc ulici Park Row (dnes známé jako "Crime Alley"), kde se je pokusil přepadnout úplatný a bezvýznamný zločinec jménem Joe Chill. Bohužel nešlo o obyčejnou krádež, neboť byl Chill najat na úkladnou vraždu Thomase Waynea. To mladý pár nevěděl, a tak dal zloději všechny své peníze, ve snaze zachránit sebe a syna před jistým zraněním. (Tento Scénář však byl postupem historie neustále měněn, a v některých případech dokonce šlo jen o krádež již zničené existence, která jen tak zazmatkovala).

To zlodějovi nestačilo a zahlédl na Thomasově ženě perlový náhrdelník, který jí byl ten den darován z lásky. Muž s Waynem o perly zápolil, dokud se chlapci nepodíval s hrůzostrašným výrazem do očí a chladnokrevně mu nezastřelil otce. Martha při pokusu ochránit svého muže též padla za oběť onomu šílenému běsnění (Ve Zlatém Věku ani nebyla zastřelena, nýbrž dostala infarkt). V ten okamžik stál vystrašený chlapec tváří v tvář vraždícímu maniakovi, který mu opět pohlédl do jeho strachem pokřivených očí a s úšklebkem unikl.

Tato skutečnost Bruce traumatizovala natolik, že už se nikdy nestal stejným člověkem, člověkem, který užíval bezstarostného života a každodenních "zbytečností". Po smrti rodičů se ho bez-kompromisně ujal jeho věrný komorník Alfréd Pennyworth, který mu po mnoho let dopomáhal dospět v muže, jenž ctil dobro a morální zásady. Bruci vštěpoval správný řád věcí a dohlížel na to, aby nepodlehl svému smutku a zoufalství. Mladý Wayne měl opravdu štěstí, protože po smrti svých rodičů zdědil nejen ohromný majetek rodiny Wayneů, nýbrž i otcovu Wayne Enterprises, které se věnoval jen decentně, jako doktor. Jako čerstvý sirotek se tedy vydal nad náhrobky svých rodičů, kde slavnostně přísahal, že jednoho dne pomstí jejich smrt a očistí město od zločinu.

Navzdory finančnímu zabezpečení, byl Bruce zničen a propadal stavům úzkosti a beznaděje, což změnil střet s jistou Dr. Leslie Thompkins, která chlapci pomohla truchlit nad smrtí vlastních rodičů a najít nový smysl života. Neustále, ale v životě hledal smysl smrti jeho nejbližších. Bohužel se už jen jako dítě dostával do malérů a v některých případech měl i namále, kdy se dostal do uličky, ze které nešlo ven. Ve věku čtrnácti let odstartoval svou cestu kolem světa, která trvala něco málo přes dvanáct let. Na cestách se díky tomu dostával do kontaktu s odborníky v mnoha oblastech, kteří ho školili jak po fyzické, tak psychické stránce.
 

Z akademického hlediska se podrobil studiu v Cambridge v Anglii, Sorbonne ve Francii a na dalších evropských univerzitách. Tehdy narazil na Francouze jménem Henry Ducard, který jej naučil jak stopovat a lovit lidské existence. Po čase se dostal do kontaktu s nepálskými mnichy, kteří ho naučili způsobům rychlého hojení a všeobecné regenerace. Jeho pravděpodobně největšími učiteli byl manželský pár, který se lišil svojí logikou myšlení.

Muž byl velevážený starý Shaolinský mistr znám pod jménem Shihan Matsuda , jenž učil Bruce ovládat se vším všudy své tělo a dbát na své nadstandardní soustředění, jelikož jen takto by se z něj mohlo stát něco více než jen člověk. To vše však mělo svou cenu a to umlčení všech svých emocí. Opačným názorem naopak přispívala samotná choť mistra, která připomínala neustále i opačnou stránku života.

Po dvanácti letech sbírání dovedností po celém světě, se Bruce rozhodl vrátit zpět do Gotham city, kde však stále piloval dovednosti, a učil se tak novým zkušenostem. Věřil, že jsou zločinci uvnitř velmi pověrčiví a zbabělí, což ho ve snaze zbavit Gotham zla inspirovalo k objevení sama sebe, symbolu, prostřednictvím kterého by vpravil bázeň do srdcí všech nespravedlivých.

Zatímco přemítal nad životem v otcově křesle, a přemýšlel na tím, zda má celé to trápení ukončit, přilétl do pracovny nezvykle velký netopýr, který svým vpádem rozrazil okenní tabuli a přistál na otcově soše. To mu zajistilo Bruceovu plnou pozornost. Díky této události si Bruce připomněl svou bázeň z netopýrů, kterou trpěl už jako malé dítě. Právě netopýr se stal symbolem, který Bruce tak dlouho vyhledával. Symbolem, prostřednictvím kterého vytvořil legendu, jenž rozsévala hrůzu a strach po celém Gothamu.

Neváhal ani okamžik a pomocí svého masivního bohatství tak navrhl svůj historicky první oblek a zařízení, která by mu dopomohla vést velmi obtížný, dvojí život. Za denního světla byl znám jako Bruce Wayne, miliardář, playboy a podnikatel, který se však v noci pod rouškou temnoty a strachu proměnil v maskovaného křižáka, nehynoucí legendu, ke které lidé vzhlíželi, Batmana.

Figurka Batmana je krásně zpracovaná akční figurka . Můžete si figurku nastavit jak chcete. Veškerá část těla je polohovatelná .

Jedná se o reálné fotografie produktu.

Materiál : Plast
Výška : cca 18cm (ručně měřeno)
Balení :volně v bublinkové folii .
Příslušenství : žádné

https://aplikace.prodejher.eu/katalog_images/H0003470-6266.jpg H0003470 PRO415010003470
Online eshop

Nabízíme komplexní sortiment hernich konzoli (Sony Playstation, Microsoft Xbox, nintendo a dalsich), příslušenstvi a her pro herni konzole Ssony Playstation 4, Playstation 3, Playstation 2, Xbox One, Xbox 360 a classic za výhodné ceny.

Nakupujte online s nejvýhodnějšími nabídkami a slevami

Nabízáme hry pro hení konzole jak nové tak i bazarové za bezkonlureční ceny

Věrnostní program

Nabízíme věrnostní program pro stálé zákazníky.

EET

"ProdejHer.eu" Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2020 ProdejHer.eu. Všechna práva vyhrazena.