Prodej her a herních konzolí Playstation, Xbox, Nintendo atd... - vše skladem, dodání do 2 dnů.

FIFA 13 Kinect(bazar, X360) - Cena: 79 Kč

Pět revolučních inovací zásadním způsobem vylepšuje umělou inteligenci hráčů, dribling, vedení míče a kontaktní hru ve FIFA 13. Vytváří tak podmínky pro realistické osobní souboje napříč celým hřištěm a zachycuje drama a nevyzpytatelnost reálného fotbalu.

Zcela nová umělá inteligence hráčů je dosud nejvyspělejší, jaká kdy byla vyvinuta. Umožňuje Vám analyzovat okolní prostor, důraznější a lépe pronikat za obranu soupeře a přemýšlet předem dva způsoby řešení každé situace. Díky dosud nejkomplexnějšího a nejintuitivnějšího systému driblingu záleží nyní na každém dotyku s míčem. Systém kompletního driblingu, inspirovaný uměním nejlepšího fotbalistu světa, Lionela Messiho, Vám umožňuje používat proti soupeřům precizní vedení míče v kombinaci s možností pohybu v rozsahu 360 °, takže je pro Vás jednodušší vytvářet zajímavější a nebezpečnější situace 1 na 1. Systém zpracování míče ve FIFA 13 mění způsob, jakým hráč na hřišti přijímá přihrávky a eliminuje téměř perfektní schopnost každého fotbalistu přijmout pas, čímž se pro obránce otevírají další možnosti na její ukořistění. Druhá generace enginu pro simulaci fyzické interakce hráčů (Player Impact Engine) nyní kromě soubojů o míč řídí i souboje fotbalistů bez míče. Ti se drží a postrkují, využívají svou výšku a sílu, nebo nutí protivníka k špatnému přijetí přihrávky či zbrklého rozhodnutí. Nástroj taktických volných kopů ve FIFA 13 umožňuje vymýšlet a realizovat nebezpečné a nepředvídatelné volné kopy. K míči nyní můžete postavit až tří útočících hráčů a využívat falešné rozběhy či naznačené přihrávky k oklamání soupeře.

FIFA 13 přináší dosud nejrozsáhlejší a nejpropracovanější sadu revolučních nástrojů a funkcí v dějinách série.

 


  • Zcela nová poziční inteligence dává útočícím hráčům schopnost analyzovat průběh hry, vyhledávat lepší pozice a více se tlačit do vytváření šancí. Hráči důrazněji a lépe pronikají přes obranu soupeře, pokoušejí se na sebe natáhnout obránců, donutit je k opuštění pozice a otevřít tak prostor pro přihrávky spoluhráčům. Disponují také schopností sledovat hru i bez míče, přemýšlet předem dva způsoby řešení každé situace, nabíhat obloukem, nebo dokonce měnit směr běhu tak, aby dokázali využít děr v obraně.
  • Každý dotyk s míčem je nyní důležitý. Vyrukujte na obránce s úplnou volností a nekonečnou kreativitou v útoku. Hráči mají ostřejší starty s míčem a využívají k obcházení bránících soupeřů možnost precizního driblingu v rozsahu 360 °. Pro obránců můžete stálou hrozbou, pohybovat se s míčem v každém směru, vyhýbat se zákrokem, krýt si míč a dlouhou dobu odrážet pokusy protivníků odebrat Vám ji.
  • Nový systém zpracování přihrávky eliminuje téměř perfektní přijetí přihrávky prakticky kterýmkoli hráčem a vytváří tak moment nejistoty při zpracování těžkých přihrávek. Špatné přihrávky se hůře krotí a obránci tak mají více šancí využít chybný pas, nebo zpracování na zisk míče. O úspěchu, či neúspěchu přihrávky nyní rozhodují faktory jako je tlak obránců, rychlost míče či jeho trajektorie. Hráči s lepší technikou a schopnostmi mají přitom výhodu. Těšte se na méně perfektních zpracování, možnost přihrávku"propálit", více možností ztráty míče a celkově lepší vyváženost mezi bráněním a útočení.
  • Druhá generace cenami ověnčeného enginu řízení fyzických soubojů nyní ovladá navíc i střety hráčů bez míče a obránci tak mají více možností, než útočníkům znepříjemňovat život. Bránící hráči využívají tělo k zisku míče, ve snaze vybojovat si lepší pozici, strkají a táhnou a využívají svou sílu a výšku, aby soupeře donutili k špatnému zpracování přihrávek a zbrkle rozhodnutím ještě dříve, než se k nim míč vůbec dostane.
  • Vytvořte si nebezpečné a nepředvídatelné signály pro volné kopy. K míči nyní můžete postavit až tří útočících hráčů a využívat falešné rozběhy či naznačené přihrávky k zahrávání sofistikovaných signálů. Soupeř jim však může čelit přidáním či odebráním hráčů ve zdi, jeho pomalým posunem vpřed, nebo nasazením rychlého běžce k zachycení přihrávky, či zblokovaniu střely.
  • Dvě nové možnosti přihrávek Vám umožňují technicky přehodit nataženou nohu obránce, nebo zahrát kolmou přihrávku vzduchem nízkým obloukem a vyslat tak spoluhráče do náběhu.
  • Základní prvky byly jemně doladěné tak, aby poskytovaly ještě autentičtější zážitek ze hry. Rozhodčí nyní lépe vyhodnocují nedovolené zákroky a citlivější udělují karty, zlepšila se inteligence brankářů a systém taktického bránění přidává hráčům na hřišti více možností provádět efektivně zákroky v jejich blízkosti. Pro střely, při kterých je hráč na hřišti vyveden z rovnováhy, střely z otoček a gólové oslavy byly navíc přidány nové animace.
  • Více než 500 oficiálně licencovaných klubů a více než 15 000 hráčů.

 

https://aplikace.prodejher.eu/katalog_images/H0001320.jpg H0001320 5030930109738