Prodej her a herních konzolí Playstation, Xbox, Nintendo atd... - vše skladem, dodání do 2 dnů.

Call of Duty: Modern Warfare 3 (bazar,PS5) - Cena: 999 Kč

V přímém pokračování hry Call of Duty: Modern Warfare II stojí kapitán Price a Task Force 141 proti té největší hrozbě. Ultranacionalistický válečný zločinec Vladimir Makarov umocňuje svůj vliv ve světě a nutí Task Force 141 bojovat jako nikdy předtím.

PŘIZPŮSOB SE NEBO ZEMŘI V BOJI PROTI TÉ NEJVĚTŠÍ HROZBĚ
Souboj znamená rozhodnutí – různé výbavy, různé cesty skrz misi. Kromě charakteristických filmových misí v kampani Call of Duty představuje Modern Warfare III otevřené bojové mise, které poskytují větší hráčské volby. Žádné univerzální řešení neexistuje – je na tobě, jestli zvolíš plíživý přístup, anebo se hlasitě vrhneš proti každému nepříteli.

ZOMBIE VE ZCELA NOVÉM OTEVŘENÉM SVĚTĚ
Úplně poprvé se spoj s ostatními četami a přežij v boji proti obrovským hordám nemrtvých v té dosud nejnovější mapě pro Call of Duty Zombies. Modern Warfare Zombies (MWZ) vypráví nový příběh o Treyarch Zombies a přináší mise, základní funkce zombií a tajemství, která můžeš odhalit. Připrav se na boj o přežití v otevřeném světě PvE proti několika největším nepřátelům v historii Call of Duty.

https://aplikace.prodejher.eu/katalog_images/H0006354-7671.jpg H0006354 PRO415010006354
Online eshop

Nabízíme komplexní sortiment hernich konzoli (Sony Playstation, Microsoft Xbox, nintendo a dalsich), příslušenstvi a her pro herni konzole Ssony Playstation 4, Playstation 3, Playstation 2, Xbox One, Xbox 360 a classic za výhodné ceny.

Nakupujte online s nejvýhodnějšími nabídkami a slevami

Nabízáme hry pro hení konzole jak nové tak i bazarové za bezkonlureční ceny

Věrnostní program

Nabízíme věrnostní program pro stálé zákazníky.

EET

"ProdejHer.eu" Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2020 ProdejHer.eu. Všechna práva vyhrazena.